Dziś jest: czwartek, 04-06-2020
Imieniny: Christy, Helgi, Karola

Mistrzostwa Europy Mażoretek

ME - fotka.jpeg

W dniach 22-27 sierpnia mażoretki La Bella wyjechały na Mistrzostwa Europy, które odbyły się w chorwackiej Opatiji. Dziewczęta uzyskały nominację na te prestiżowe zawody podczas Mistrzostwa Polski Mażoretek, które odbyły się 16 czerwca br. w Leżajsku.

Marsz juniorek uplasował się na drugim miejscu w Europie. Grupowy mix zdobył wysokie piąte miejsce. W sumie leśnickim mażoretkom udało się zdobyć siedem miejsc w pierwszej dziesiątce. Poziom zawodów był bardzo wysoki i wyrównany, tym bardziej cieszą osiągnięte wyniki.

Mażoretki La Bella pragną podziękować wszystkim osobom i instytucjom dzięki którym mogły wyjechać ma mistrzostwa: pani dyrektor LOKiRu Gizeli Szendzielorz, która walczyła o każda złotówkę, sponsorom, którymi byli firma ArcelorMittal, urząd miejski w  Leśnicy, urząd marszałkowski województwa opolskiego, starostwo powiatowe w Strzelcach Opolskich, Grupa Górażdże, Transannaberg Joachim i Mariola Wiesiollek, Bank Spółdzielczy w Leśnicy, firmy A. Berger, ZPU Rekord Henryk Wąsik  i Hermos Piotr Ksiądz, urząd miejski w Ujeździe oraz radny powiatowy Andrzej Wróbel. Wyjazd wsparli również finansowo rodzice mażoretek. Dziękujemy także opiekunom, którymi byli Agnieszka i Wojciech Kojs, Justyna i Andrzej Gmyz, Dominika Pieszczeminko oraz Lidia Kremser-Tomeczek. Dziękujemy firmie przewozowej Inter-Tour ze Zdzieszowic oraz kierowcom Grzegorzowi Halama i Hubertowi Czok.

Dzięki wsparciu wielu osób i instytucji mażoretki La Bella mogły zaprezentować się na arenie europejskiej i przeżyć niezapomnianą przygodę.

Zobacz zdjęcia - dzień I

Zobacz zdjęcia - dzień II

Zobacz zdjęcia - dzień III

Zobacz zdjęcia - dzień IV

Zobacz zdjęcia - dzień V

Zobacz filmik - fragmenty występów

Zobacz filmik - za kulisami

Sponsorzy-page0001.jpeg