Dziś jest: czwartek, 28-05-2020
Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

III Leśnicka Piątka

III Leśnicka Piątka.jpeg Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji dziękuje wszystkim współorganizatorom, a w szczególności Państwu Annie i Piotrowi Orian. Dziękujemy wszystkim sponsorom, służbom porządkowym i grupom tanecznym. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu i serdecznie zapraszamy w przyszłym roku na IV Leśnicką Piątkę.

WYNIKI:

http://www.orianshow.pl/starter/2017_10_06_III_LESNICKA_PIATKA.pdf

Zobacz zdjęcia - organizatorzy, sponsorzy, patronat

Zobacz zdjęcia - biuro zawodów

Zobacz zdjęcia - biegi krasnali

Zobacz zdjęcia - bieg główny

Zobacz zdjęcia - występy artystyczne

Zobacz zdjęcia - dekoracja i losowanie nagród

Gaz Logo.jpeg  Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie Leśnicy spółka realizuje kluczowe inwestycje, tj. gazociąg Zdzieszowice – Wrocław i Zdzieszowice - Kędzierzyn–Koźle.

Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Budowa gazociągu Zdzieszowice – Wrocław jest dofinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Więcej na www.gaz-system.pl

III  LEŚNICKA PIĄTKA2-page0001.jpeg

III  LEŚNICKA PIĄTKA-page0001.jpeg