Dziś jest: środa, 03-06-2020
Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

I Ogólnopolski Festiwal Małych Form w Kuźni Raciborskiej

Ogólnopolski Festiwal Małych Form.jpeg

28 kwietnia br. w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbył się I Ogólnopolski Festiwal Małych Form Tanecznych. Podczas konkursu zaprezentowały się solistki oraz duety z zespołów Mini Entropia, Entropia, Słoneczka i La Bella. Poziom konkursu był bardzo wysoki, tym bardziej cieszą sukcesy jakie odniosły nasze tancerki. Julia Sucha (Entropia) zajęła II miejsce w kat. solo hip hop 10-14 lat, a Aleksandra Kozołup (Entropia) III miejsce w tej samej kategorii. Duet Alicia Mnich i Jennifer Richter (Entropia) uplasował się na miejscu II w kat. duety 10-14 lat. Na pozycji III znalazł się duet Sara Koppa i Martyna Rigol (Entropia).

I miejsce w kategorii solo pompon 10-14 lat zajęła Julia Mincer (Entropia) pokonując aż 14 rywalek. Julia zdobyła także największą liczę punktów wśród solistów części mażoretkowej, więc dodatkowo jury przyznało jej również festiwalową poduszkę. Duet pompon Rozalia Kampa i Julia Chwastek (Słoneczka) zdobył II miejsce w kategorii duety pompon 10-14 lat.

Serdecznie dziękujemy Paniom Dominice Pieszczeminko i Małgorzacie Bloch za opiekę nad naszymi tancerkami. Dziękujemy Państwu Chwastek oraz Paniom Jaskóła i Strokosz za dowiezienie dzieci i kibicowanie.

Zobacz zdjęcia