Dziś jest: sobota, 18-01-2020
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Festyn Charytatywny

Festyn charytatywny.jpeg

Na hali sportowej w Leśnicy odbył się 14 stycznia br. festyn charytatywny pn. „Pomóżmy Łukaszowi”. Jego organizatorami byli Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji, Zespół Muzyczny „Bis” (Aleksandra Mikołajczyk, Jarosław Bednarek, Krzysztof Kubik), Parafialny Zespół Caritas, Publiczne Gimnazjum im. Św. Franciszka z Asyżu w Leśnicy, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Leśnicy. Festyn prowadziły konferansjerki Aleksandra Mikołajczyk i Ewelina Szajna. Łukasz Jacyszyn był gościem honorowym imprezy. Uczestnicy imprezy mogli kupić ciasta, galaretki i babeczki oraz wziąć udział w loterii fantowej. Chętni mogli zakupić obrazy i bransoletki (przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu) oraz skorzystać z fotobudki wykonanej przez rodzinę Chaj z Leśnicy.

Zapewniono także bogaty program artystyczny. Wystąpiły grupy działające przy Leśnickim Ośrodku Kultury i Rekreacji oraz DFK Leśnica. Były to zespoły taneczne Marlenki, Mini Entropia, Entropia, Wataha, mażoretki Mini Słoneczka, Słoneczka i La Bella. Zaśpiewali wokaliści ze Studia Wokalnego Bis (instruktorzy Aleksandra Mikołajczyk i Jarosław Bednarek) i Studia Piosenki LOKiR (instruktor Martyna Nocoń) oraz Karolina Trela. Odbył się pokaz w wykonaniu OSP Leśnica oraz pokazy freestyle football w wykonaniu Pawła Bajora i sekcji karate działającej przy LOKiRze (instruktor Tobiasz Bekiesch). Na koniec zagrali uczniowie Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Leśnicy. Na koniec imprezy dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Strzelcach Opolskich Jolanta Osuch podziękowała serdecznie organizatorom i wręczyła upominek.

Organizatorzy imprezy serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które upiekły ciasta i ofiarowały fanty na loterię, wszystkim występującym, ich rodzicom i instruktorom oraz sponsorom imprezy, którymi byli Telepizzeria „Don Pepe” z Leśnicy, restauracja „Harcówka” z Góry Św. Anny, restauracja „Alba” z Góry Św. Anny, pracownia fryzjerska „Zapleciny” z Leśnicy, salon fryzjersko-kosmetyczny „Harr” z Leśnicy, zakład fryzjerski „Justyna” z Leśnicy, „Omega – smak podróży” Ochodze, wypożyczalnia przyczep Leśnica, hurtownia „Twoje Napoje” z Leśnicy, pracownia logopedyczna „Moc słów” ze Zdzieszowic, zjeżdżalnia grawitacyjna Alpine Coster Góra Św. Anny.

Zobacz zdjęcia - przywitanie, publiczność, podziękowania

Zobacz zdjęcia - loteria fantowa

Zobacz zdjęcia - fotobudka

Zobacz zdjęcia - sprzedaż ciast, babeczek i galaretek

Zobacz zdjęcia - występy taneczne

Zobacz zdjęcia - występy Studia Piosenki LOKiR i Studia Wokalnego Bis

Zobacz zdjęcia - występ wokalistki Karoliny Trela

Zobacz zdjęcia - pokaz w wykonaniu OSP Leśnica

Zobacz zdjęcia - pokaz freestyle football w wykonaniu Pawła Bajora

Zobacz zdjęcia - pokaz karate

Zobacz zdjęcia - występ uczniów Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Leśnicy

Zobacz zdjęcia - współorganizatorzy i sponsorzy

Protokół z przeliczenia pieniędzy.jpeg