Dziś jest: czwartek, 04-06-2020
Imieniny: Christy, Helgi, Karola

Festyn Rodzinny 2017

Festyn Rodzinny 2017 - foto.jpeg 15 sierpnia br. w Parku Miejskiego w Leśnicy odbył się "Festyn Rodzinny", którego organizatorem był Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji.

Dzieci mogły wziąć udział w "Rowerowej Akademii" - czyli idealnym połączeniu edukacji rowerowej z dużą dawką rozrywki. Maluchy poznawały znaki drogowe, uczyły się pokonywać równoważnię oraz dowiedziały się jak poprawnie jechać na rondzie. Organizator zapewnili rowery dostosowane do wieku uczestników oraz kaski. Na koniec przejazdu każde dziecko otrzymało imienne certyfikaty bezpiecznego rowerzysty. Wiele pozytywnych emocji wzbudziło "Rowerowe Show". Były to zapierające dech w piersiach akrobacje rowerowe w humorystycznej oprawie.

Stoisko reklamowo-zabawowe przygotowała firma „Gaz-System" - sponsor imprezy sportowej "Leśnicka Piątka". Dzieci brały udział w różnego rodzaju grach i zabawach, a dorośli rozwiązywali ankiety. Na wszystkich czekały ciekawe nagrody, baloniki i słodkości. Animatorzy z Dream Team zapewnili dmuchańce, watę cukrową i popcorn oraz malowanie twarzy.

Organizatorzy zapewnili także stoiska gastronomiczne.

Zobacz zdjęcia