Dziś jest: niedziela, 23-02-2020
Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Akcja "Bezpieczne Wakacje"

Akcja bezpieczne wakacje.jpeg

Dzieci należące do grup tanecznych wzięły udział w akcji "Bezpieczne Wakacje". Zajęcia odbywały się na Ośrodku Szkoleniowym WOPR w Januszkowicach. Imprezę zabezpieczała Drużyna WOPR Leśnica oraz Policjanci z Posterunku Policji w Leśnicy. Zajęcia prowadzili Krzysztof Chałat - instruktor kajakarstwa WKS AQUA ACTIVE KĘDZIERZYN- KOŹLE oraz Zbigniew Chałat - instruktor Szkoły Pływania "WODNIK".

Nasze tancerki dowiedziały się jak bezpiecznie wypoczywać i bawić się nad wodą. Brały udział w bitwach na pluskanie, grach i zabawach oraz pływały kajakami i motorówką.

19 czerwca w zajęciach udział wzięły dziewczynki należące do zespołu Mini Słoneczka. 21 czerwca odbyły się zajęcia dla zespołów Słoneczka i Marlenki. 22 czerwca z wodnych atrakcji skorzystały tancerki z grup Entropia i La Bella, a 27 czerwca grupa Mini Entropia.

Serdecznie dziękujemy Panu Zbigniewowi Chałat, młodym ratownikom, policjantom z Leśnicy oraz instruktorom za tak wspaniałe połączenie nauki i zabawy. Dziękujemy także naszym niezawodnym Rodzicom, którzy dowieźli dzieci na miejsce, a w szczególności tym, którzy pomagali podczas akcji.

Zobacz zdjęcia - Mini Słoneczka

Zobacz zdjęcia - Marlenki i Słoneczka

Zobacz zdjęcia - Entropia i La Bella

Zobacz zdjęcia - Mini Entropia