Dziś jest: środa, 23-08-2017
Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży

Miejsko-Gminny Turniej Recytatorski dla klas I-III

Recytacja kl. I-III.jpeg

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych zaprezentowali się w piątek 17 marca podczas Miejsko-Gminnego Turnieju Recytatorskiego. Młodych recytatorów oceniało jury w składzie: Gizela Szendzielorz, Małgorzata Polak i Beata Socha.

Organizatorem konkursu był Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji, a odbył się on gościnnie w sali koncertowej Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Leśnicy. Konkurs prowadziła Grażyna Kulpa.

Komisja po wysłuchaniu interpretacji utworów poetyckich w wykonaniu uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca:

Klasy I:

I miejsce – Paulina Mazur, Celina Janda, Maksymiliana Szala, Filip Łobos (SP Leśnica)

Klasy II:

I miejsce – Krzysztof Knet (ZSP Raszowa), Hanna Doszko, Paulina Wieczorek, Emilia Sitnik, Emilia Gruszka, Milena Stopyra, Julia Twardowska (SP Leśnica)

II miejsce – Jan Kosok, Marta Szaradowska, Maria Chaj, Zofia Doszko, Radosław Czerniawski (SP Leśnica), Patryk Dolatowski (ZSP Raszowa)

III miejsce – Agata Kremser, Zuzanna Barth, Emilia Jastrzembska, Dominika Kansy (SP Leśnica), Jakub Sowiński, Aleksandra Witkowska, Aleksandra Nowaczek, Paulina Zuchanek (ZSP Raszowa), Bartosz Warzecha (ZSP Zalesie Śl.)

Klasy III:

I miejsce – Paulina Nawara, Luiza Plachetka, Paweł Kruczek (SP Leśnica), Vanessa Imiela, Krzysztof Kroker, Weronika Kwoczała (ZSP Zalesie Śl.), Anna Bloch (ZSP Raszowa)

II miejsce – Zofia Bilińska, Alicja Dolatowska, Zuzanna Szyndzielorz, Kacper Jojko, (ZSP Raszowa), Wiktoria Feluks, Martyna Bochynek, Emilia Janda, Kacper Szolc, Anna Halenka (SP Leśnica)

III miejsce – Natalia Gnielka, Szymon Izbicki (ZSP Zalesie Śl.), Zuzanna Morawiec (ZSP Raszowa), Piotr Gasz, Emilia Janiszyn, Laura Richter, Marlena Lukosz, Filip Mirek, Agata Morelowska, Kamil Grabowski, Weronika Jońca, Marcel Krancioch, Tatiana Pękała (SP Leśnica)

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodki poczęstunek i upominki.

Zobacz zdjęcia