Dziś jest: środa, 21-11-2018
Imieniny: Janusza, Marii, Reginy

Koła zainteresowań


Koła zainteresowań działające w ramach LOKiR

 

 linia_oczy.gif

Zajęcia szachowe w ramach UKS "Goniec" Leśnica

- prowadzi zajęcia w zakresie nauki - gra w warcaby, szachy, tenis stołowy, organizuje rozgrywki i turnieje. Zajęcia odbywają się w każdy piątek w godz. 15.00-17.00 i soboty w godz. 10.00-12.00. Klub liczy 42 członków, spośród których 27 jest zarejestrowanych w Polskim Związku Szachowym i biorą udział w turniejach i rozgrywkach szachowych. Instruktorem młodych szachistów jest Pani Bogumiła Niewiadomska.

Sekcja szachowa 2016.jpeg

linia_oczy.gif

Ognisko plastyczne

- zaprasza wszystkich amatorów sztuki - i tej wielkiej, i tej mniejszej - amatorskiej, ale zawsze pomysłowej. Zajęcia plastyczne odbywają się w soboty w godz. 11.00-13.00 w Galerii Sztuki w Leśnicy. Ognisko prowadzi Pani Alina Hemon. Serdecznie zapraszamy.

Ognisko plastyczne 2016.jpeg

linia_oczy.gif

Koło teatralne

- działa przy Leśnickim Ośrodku Kultury i Rekreacji od września 2015 roku. Skupia utalentowaną aktorsko młodzież. Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 15.00-17.00 w Auli Publicznego Gimnazjum w Leśnicy. Instruktorem koła jest zawodowy aktor Pan Tomasz Stochniał.

Koło Teatralne 2016.jpeg

linia_oczy.gif

Klub Podróżnika

- spotkania dla miłośników zagranicznych wojaży odbywają się raz w miesiącu w Galerii Sztuki w Leśnicy. Zapraszane są na nie osoby, które opowiadają o swoich pasjonujących i egzotycznych wyprawach. Opowieści wzbogacane są ciekawymi anegdotkami oraz pokazami zdjęć.

Klub Podróżnika 2016.jpeg