Dziś jest: środa, 03-06-2020
Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary

Letnie Warsztaty Taneczne zespołu Mini Entropia

Letnie Warsztaty Taneczne 2016.jpeg

W dniach 13-15 lipca br. odbyły się Letnie Warsztaty Taneczne w których udział wzięły tancerki z zespołu Mini Entropia. Ich organizatorem był Leśnicki Ośodek Kultury i Rekreacji. Dziewczynki ćwiczyły na hali sportowej, a nocowały w budynku noclegowym na kąpielsku miejskim w Leśnicy. 

Pierwszego dnia uczestniczki warsztatów przygotowywały nowy układ show pt. "Lady Gaga". Potem udały się do parku miejskiego w Leśnicy. Wieczorem wspólnie oglądały filmiki ze swoich występów oraz film taneczny pt. "Muzyka serca".

Drugiego dnia zajęcia z hip hopu prowadził Mateusz Mateja. Wieczorem dzieci wzięły udział w karaoke oraz obejrzały film pt. "Królowa Balu". Trzeciego dnia uczestniczki warsztatów wzięły udział w grach i zabawach logicznych oraz kalamburach. Mogły także zagrać w gry planszowe. Potem przygotowywały nowe solówki, duety i miniformacje. Oprócz zajęć tanecznych codziennie odbywały się także zajęcia plastyczne. Na zakończenie warsztatów dziewczynki wykonały pamiątkowe kolaże.

Każda z uczestniczek otrzymała pamiątkowy certyfikat oraz upominki. Efekty ich pracy zobaczyć będzie można podczas występów.

Największymi łasuchami podczas warsztatów zostały Sara Koppa i Martyna Rigol. Najgrzeczniejszymi uczestniczkami wybrano Juliannę Bąk, Martynę Bochynek i Wiktorię Jędruszczak.

Uczestniczki oraz ich instruktorka serdecznie dziękuję dyrektor LOKiRu Gizeli Szendzielorz, Annie Murlowskiej i Elżbiecie Santura za pomoc w organizacji warsztatów oraz Rodzicom za wsparcie.

Zobacz zdjęcia - dzień I

Zobacz zdjęcia - dzień II

Zobacz zdjęcia - dzień III