Dziś jest: czwartek, 19-10-2017
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Konkurs recytatorski klas IV-V

Konkurs recytatorski kl IV-V 2016.jpeg

Uczniowie klas IV-V szkół podstawowych zaprezentowali się w czwartek 10 marca podczas Miejsko-Gminnego Turnieju Recytatorskiego. Młodych recytatorów oceniało jury w składzie: Gizela Szendzielorz, Danuta Kolender, Elżbieta Białoń i Edyta Gola.

Organizatorem konkursu był Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji, a odbył się on gościnnie w kameralnej sali koncertowej Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Leśnicy. Konkurs prowadziła Dyrektor LOKiRu Gizela Szendzielorz, a za jego przygotowanie odpowiedzialna była Małgorzata Polak.

Komisja po wysłuchaniu interpretacji utworów poetyckich w wykonaniu uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca:

W kat. kl IV.:

I miejsce – Aleksandra Sitnik (SP Leśnica)

II miejsce – Julian Sowiński (ZSP Raszowa), Paweł Zgodzaj (ZSP Raszowa), Julia Mincer (SP Leśnica), Patrycja Sladek (SP Leśnica), Aleksander Święs (SP Leśnica)

III miejsce – Łukasz Kroker (ZSP Zalesie Śl.), Zuzanna Nowak (ZSP Zalesie Śl.), Angelika Pander (ZSP Zalesie Śl.), Kinga Warzecha (ZSP Zalesie Śl.), Mateusz Knet (ZSP Raszowa), Tomasz Rudner (ZSP Raszowa), Jakub Szczerbiński (ZSP Raszowa), Tomasz Kremser (SP Leśnica), Patryk Krzyżosiak (SP Leśnica), Aniela Kulig (SP Leśnica), Joanna Nawara (SP Leśnica), Wiktoria Sobota (SP Leśnica)

W kat. kl V.:

I miejsce – Julia Zachłód (ZSP Raszowa), Emilia Paczosa (SP Leśnica), Kinga Tomeczek (SP Leśnica)

II miejsce – Weronika Spilla (ZSP Raszowa), Joanna Stach (ZSP Raszowa), Milena Kopczyńska (SP Leśnica)

III miejsce – Michał Janiszewski (ZSP Zalesie Śl.), Natalia Imiela (ZSP Zalesie Śl.), Adrianna Greif (ZSP Zalesie Śl.), Jacek Langer (ZSP Zalesie Śl.), Agata Nierle (ZSP Zalesie Śl.), Agata Wyschka (ZSP Zalesie Śl.), Tobiasz Kubica (ZSP Raszowa), Aleksander Gajda (SP Leśnica), Paulina Halenka (SP Leśnica), Laura Harnos (SP Leśnica), Mateusz Kansy (SP Leśnica), Daniel Kowolik (SP Leśnica), Aurelia Lukosz (SP Leśnica), Kamil Maciuk (SP Leśnica), Jakub Mrowiec (SP Leśnica), Wiktoria Paterok (SP Leśnica), Oliwia Sitnik (SP Leśnica), Natalia Strzelczyk (SP Leśnica)

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i poczęstunek.

Zobacz zdjęcia