Dziś jest: poniedziałek, 21-08-2017
Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Miejsko-Gminny Turniej Recytatorski dla klas I-III

Recyt. kl I-III.jpeg

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych zaprezentowali się we wtorek 8 marca podczas Miejsko-Gminnego Turnieju Recytatorskiego. Młodych recytatorów oceniało jury w składzie: Gizela Szendzielorz, Danuta Kolender, Elżbieta Białoń i Edyta Gola.

Organizatorem konkursu był Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji, a odbył się on gościnnie w sali koncertowej Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Leśnicy. Konkurs prowadziła dyrektor LOKiRu Gizela Szendzielorz, a za jego przygotowanie odpowiedzialna była Małgorzata Polak.

Komisja po wysłuchaniu interpretacji utworów poetyckich w wykonaniu uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca:

Klasy I:

I miejsce – Mateusz Bogdoł (SP Leśnica), Paulina Wieczorek (SP Leśnica), Milena Stopyra (SP Leśnica), Marta Szaradowska (SP Leśnica), Julia Twardowska (SP Leśnica)

II miejsce – Emilia Kotyl (ZSP Raszowa), Aleksandra Nowaczek (ZSP Raszowa), Wiktoria Pilich (ZSP Raszowa), Emilia Jastrzembska (SP Leśnica), Emilia Sitnik (SP Leśnica), Paulina Waloszczyk (SP Leśnica), Milena Jelito (SP Leśnica)

III miejsce – Krzysztof Knet (ZSP Raszowa), Aleksandra Witkowska (ZSP Raszowa), Milena Sitnik (SP Leśnica), Justyna Sładek (SP Leśnica), Hanna Doszko (SP Leśnica), Zofia Doszko (SP Leśnica), Marianna Dziergas (SP Leśnica), Emilia Korzenietz (SP Leśnica), Maksymilian Pietruszka (SP Leśnica), Jan Szymczak (SP Leśnica), Dominik Bąk (SP Leśnica), Emilia Gruszka (SP Leśnica), Bartek Warzecha (ZSP Zalesie Śl.)

Klasy II:

I miejsce – Anna Bloch (ZSP Raszowa), Kacper Jojko (ZSP Raszowa), Zuzanna Szyndzielorz (ZSP Raszowa), Krzysztof Kroker (ZSP Zalesie Śl.), Martyna Bochynek (SP Leśnica), Paweł Kruczek (SP Leśnica), Paulina Nawara (SP Leśnica)

II miejsce – Zofia Bilińska (ZSP Raszowa), Alicja Dolatowska (ZSP Raszowa), Vanessa Imiela (ZSP Zalesie Śl.), Szymon Izbicki (ZSP Zalesie Śl.), Weronika Kwoczała (ZSP Zalesie Śl.), Piotr Gasz (SP Leśnica), Emilia Janda (SP Leśnica), Agata Morelowska (SP Leśnica), Anna Halenka (SP Leśnica), Marlena Lukosz (SP Leśnica)

III miejsce – Weronika Więcek (ZSP Raszowa), Kacper Poloczek (ZSP Zalesie Śl.), Luzia Plachetka (SP Leśnica), Wiktoria Feluks (SP Leśnica), Kamil Grabowski (SP Leśnica), Weronika Jońca (SP Leśnica), Paweł Mikołasz (SP Leśnica), Tatiana Pękała (SP Leśnica), Małgorzata Sobczak (SP Leśnica), Filip Mirek (SP Leśnica), Julia Smykała (SP Leśnica)

Klasy III:

I miejsce – Weronika Nowaczek (ZSP Raszowa), Jakub Izbicki (ZSP Zalesie Śl.), Paulina Zeizig (ZSP Zalesie Śl.), Julia Gamża (SP Leśnica), Aleksandra Kozołup (SP Leśnica), Martyna Rigol (SP Leśnica), Julianna Bąk (SP Leśnica), Sara Koppa (SP Leśnica), Alicja Muszkiet (SP Leśnica)

II miejsce – Paulina Barteczko (ZSP Zalesie Śl.), Zofia Gola (SP Leśnica), Weronika Rusin (SP Leśnica)

III miejsce – Jennifer Richter (SP Leśnica), Oliwia Nowak (SP Leśnica)

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali słodki poczęstunek, pamiątkowe dyplomy i książki.

Zobacz zdjęcia