Dziś jest: niedziela, 23-02-2020
Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Gminny animator sportu działa

IMG_0369.jpeg

W marcu dobyły się dwie imprezy sportowe zorganizowane dla mieszkańców gminy Leśnica  w ramach działań gminnego animatora sportu – Katarzyny Kozołup.

7 marca grupa zwolenników aktywnego wypoczynku z gminy Leśnica po raz kolejny wyruszyła na narty, tym razem do pięknej miejscowości Zieleniec. Zapalonym narciarzom nie przeszkadzała bardzo wczesna godzina zbiórki. Wszyscy  punktualnie i bardzo sprawnie „zapakowali” się do autokaru, by jak najszybciej znaleźć się na stoku.

27 marca na hali sportowej w Leśnicy w późnych godzinach wieczornych odbył się kolejny turniej piłki siatkowej mężczyzn. Wzięły w nim udział 4 drużyny z gminy Leśnica i Zdzieszowic. Po zaciętej i bardzo wyrównanej walce zwyciężyła drużyna „Leśnica 1”. Drugie miejsce zajęła drużyna z Dolnej, trzecie Zdzieszowice, a czwarte skład „Leśnica 2”. Organizatorami  turnieju byli gminny animator sportu, radny gminy Leśnica Rudolf Gajda oraz Jerzy Gola. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zawodnikom za świetną zabawę i  sportową walkę, kibicom za kulturalny doping oraz  paniom Renacie Gajda i Barbarze Gola za przygotowanie ciepłych napojów oraz słodkiego poczęstunku, co już stało się tradycją naszych  gminnych turniejów.

20150327_225252.jpeg