Dziś jest: niedziela, 20-09-2020
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Pomogliśmy chorej Zuzi!

Zuzia z Rodzicami.jpeg

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zalesiu Śl. oraz LOKiR byli organizatorami Imprezy Charytatywnej pn. "Serce dla serca”, która odbyła się 20 lutego br. w auli Publicznego Gimnazjum w Leśnicy. Patronat nad przedsięwzięciem objął Burmistrz Leśnicy Łukasz Jastrzembski. 

Wszystkich zebranych przywitała dyrektorka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalesiu Śl. Ewa Spinda. Na imprezie obecna była także mała Zuzia wraz z rodzicami. Mama Zuzi, Joanna Kluge, przybliżyła zebranym chorobę córki. Zuzia urodziła się z połową serca. Jest już po pierwszej operacji, ale potrzebne są kolejne, które odbędą się w Niemczech, ponieważ w Polsce nie przeprowadza się tego typu zabiegów.

Organizatorzy imprezy zapewnili bogaty program artystyczny. Dla zebranych wystąpili: wokalistka Martina Tiszbierek, mażoretki: Mini Słoneczka, Słoneczka i La Bella, grupy: Marlenki, Mini Entropia i Entropia. Zaprezentowali się także uczniowie ZSP w Zalesiu Śl. Strażacy z OSP Zalesie Śl. przygotowali specjalny pokaz. Chętni mogli kupić ciasta upieczone przez rodziców uczniów z Zalesia Śl., kawę i herbatę, ozdobne kartki oraz losy na loterię fantową. W sumie na rzecz Zuzi udało się zebrać 1 450 zł. Wszyscy, którzy chcieliby pomóc dziewczynce, mogą przekazać na jej rzecz 1% podatku: NR KRS: 0000266644, cel: Zuzanna Kluge.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim występującym i ich rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy. 

Zobacz zdjęcia