Dziś jest: poniedziałek, 13-07-2020
Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

20-lecie Publicznego Przedszkola im. Braci Grimm w Leśnicy

20-lecie przedszkola w Leśnicy.jpeg

15 czerwca odbył się jubileusz 20-lecia Przedszkola oraz 10-lecia nadania leśnickiej placówce imienia Braci Grimm. Organizatorami obchodów byli dyrekcja, rada pedagogiczna, rada rodziców oraz wychowankowie placówki. Jubileusz rozpoczął się od części oficjalnej. Potem odbyły się występy artystyczne wychowanków oraz absolwentów przedszkola. Zaprezentowali się również rodzice z Klubu Czytających Rodzin z oddziału zamiejscowego w Kadłubcu, którzy przygotowali bajkę pt. „Jaś i Małgosia”.

Dyrektor przedszkola Gabriela Tiszbierek wręczyła Pani Dyrektor LOKiRu Gizeli Szendzielorz podziękowanie za wspieranie działalności przedszkola. Jak podkreśliła Pani Szendzielorz najlepszą inwestycją są dzieci i zapewniła, że nadal chętnie będzie pomagać leśnickiej placówce.   

Jako absolwentki przedszkola wystąpiły nasze mażoretki La Bella, które wykonały układy taneczne z batonami i pomponami oraz Jakub Nowak, który zaprezentował solówkę z pomponami. Pani Joanna Szymczak serdecznie podziękowała za występy oraz podkreśliła, że dzieci pierwsze szlify zbierały w leśnickiej placówce. Zapewniła również, że pracownicy przedszkola z dumą śledzą sukcesy naszych mażoretek i życzą im dalszych osiągnięć.

LOKiR wypożyczył także pompony do występów przedszkolaków i nagłośnienie oraz zapewnił obsługę sprzętu nagłaśniającego.  

Gratulujemy wszystkim pracownikom przedszkola oraz wychowankom pięknego jubileuszu i życzymy wielu sukcesów.

Zobacz zdjęcia