Dziś jest: środa, 13-12-2017
Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Miejsko-Gminny Turniej Recytatorski dla klas I-III

Konkurs recytatorski kl. I-III.jpeg

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych zaprezentowali się w środę 19 marca podczas Miejsko-Gminnego Turnieju Recytatorskiego. Młodych recytatorów oceniało jury w składzie: Ewa Cybulska, Gizela Szendzielorz (LOKiR), Joanna Frań (SP Leśnica), Katarzyna Borguś (ZSP Zalesie Śl.), Joanna Nawrotek (ZSP Raszowa).

Organizatorem konkursu był Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji, a odbył się on gościnnie w kameralnej sali koncertowej Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Leśnicy. Konkurs prowadziła Grażyna Kulpa.

Komisja po wysłuchaniu interpretacji utworów poetyckich w wykonaniu uczestników postanowiło przyznać następujące miejsca:

Klasy I:

I miejsce – Julianna Bąk (SP Leśnica), Sara Koppa (SP Leśnica), Aleksandra Kozołup  (SP Leśnica)

II miejsce – Alicja Muszkiet (SP Leśnica), Martyna Rigol (SP Leśnica)

III miejsce – Paulina Barteczko (ZSP Zalesie Śl.), Weronika Kaczmarczyk (SP Leśnica), Agnieszka Kita (SP Leśnica)

Wyróżnienia: Bartosz Adam (ZSP Raszowa), Piotr Kosok (SP Leśnica), Oliwia Nowak (SP Leśnica), Natalia Pazurek (ZSP Raszowa)

Klasy II:

I miejsce – Aleksandra Sitnik (SP Leśnica), Wiktoria Sobota (SP Leśnica), Aleksander Kudela (ZSP Raszowa)

II miejsce – Jakub Friedrich (SP Leśnica), Angelika Pander (ZSP Zalesie Śl.), Kinga Warzecha (ZSP Zalesie Śl.)

III miejsce – Łukasz Kroker (ZSP Zalesie Śl.), Mateusz Knet (ZSP Raszowa)

Wyróżnienia: Paulina Hibner (SP Leśnica), Tomasz Kremser (SP Leśnica), Julia Mincer (SP Leśnica), Joanna Nawara (SP Leśnica), Zuzanna Nowak (ZSP Zalesie Śl.), Aleksander Święs (SP Leśnica), Paweł Zgodzaj (ZSP Raszowa)

Klasy III:

I miejsce – Joanna Stach (ZSP Raszowa), Karolina Cedzich (SP Leśnica), Milena Kopczyńska (SP Leśnica)

II miejsce – Kinga Tomeczke (SP Leśnica), Agata Wyschka (ZSP Zalesie Śl.)

III miejsce – Paulina Halenka (SP Leśnica), Wiktoria Paterok (SP Leśnica), Natalia Strzelczyk (SP Leśnica), Anna Greif (ZSP Zalesie Śl.)

Wyróżnienia: Aurelia Lukosz (SP Leśnica), Jakub Mrowiec (SP Leśnica)

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki.

Zobacz zdjęcia