Dziś jest: piątek, 10-07-2020
Imieniny: Filipa, Sylwany, Witalisa

Pożegnanie lata w Zalesiu Śląskim

Festyn - Zalesie Śl.jpeg

W niedzielę 25 sierpnia przy blokach przy ul. Strzeleckiej w Zalesiu Śląskim odbył się festyn na zakończenie lata. Jego organizatorami byli zarząd i rada nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej w Zalesiu Śląskim, sołtys i rada sołecka oraz LOKiR. Przybyłych mieszkańców przywitali sołtyska Bożena Mróz oraz prezes spółdzielni mieszkaniowej Witold Raś.

Podczas festynu odbyły się różnego rodzaju konkursy. Przygotowano między innymi tor przeszkód, wyścigi w workach, przeciąganie liny, slalom z jajkiem na łyżce, rozgrywki piłki plażowej oraz piłki nożnej. Odbyły się również konkursy „Jaka to melodia” oraz karaoke. Wiele emocji wzbudziły konkursy w których na czas należało nakarmić swojego partnera jabłkiem i jogurtem. W konkursach bardzo chętnie udział brały zarówno dzieci i młodzież, jak i dorośli. Dla uczestników zmagań przygotowano nagrody. 

Chętni mogli poczęstować się ciastami, ciastkami i napojami. Organizatorzy zapewnili także kiełbaski z grilla oraz lody. Sponsorami imprezy byli spółka Roldam, Krzysztof Fajer i Marek Kulpa oraz mieszkańcy i spółdzielnia mieszkaniowa z ulicy Strzeleckiej. 

Zobacz zdjęcia