Dziś jest: sobota, 16-01-2021
Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Sukcesy naszych tancerek w konkursie online

Mini formacja baton.jpeg

Nasze tancerki z zespołów Mini Entropia, Entropia, Wataha, Słoneczka oraz La Bella (juniorki i seniorki) wzięły udział w III Sierpeckim Turnieju Tańca Sportowego zajmując liczne miejsca na podium. Organizatorem konkursu były mażoretki Alizma MMOD OSP Sierpc. 

Serdecznie gratulujemy naszym tancerkom i ich trenerkom udanych występów. Jesteśmy bardzo dumni.

Wyniki kadetek:

- I miejsce solo flaga kadetki Maja Mnich (Słoneczka),

- I miejsce solo hip hop Alicja Satora (Entropia),

- I miejsce duo/trio show dance kadetki Maria Chaj i Zofia Doszko (Entropia),

- I miejsce duo mix Maja Mnich i Olivia Dombrowska (Słoneczka),

- I miejsce mini formacja hip hop (Entropia).

- II miejsce solo show dance kadetki Paulina Polewka (Entropia),

- II miejsce duo/trio show dance kadetki Marta Szaradowska i Hanna Doszko (Entropia),

- II miejsce duo/trio baton kadetki Maja Mnich i Olivia Dombrowska (Słoneczka),

- III miejsce duo/trio baton kadetki Agata Kremser i Edyta Kremser (La Bella juniorki),

- III miejsce duo/trio show dance kadetki Ewa Muszkiet i Aleksandra Rigol (Mini Entropia).

- V miejsce solo baton Zuzanna Biało (La Bella juniorki),

- VII miejsce solo pompon Paulina Polewka (La Bella juniorki),

- VIII miejsce solo pompon Malwina Dłubakowska (Słoneczka),

- X miejsce solo baton Olivia Dombrowska (Słoneczka).

Wyniki juniorek:

- I miejsce solo hip hop Julia Mincer (Wataha),

- I miejsce duet show dance Julianna Bąk i Sara Koppa (Entropia),

- I miejsce mini formacja hip hop Entropia,

- II miejsce solo hip hop Natalia Pazurek (Entropia),

- II miejsce duet show dance Martyna Bochynek i Weronika Rusin (Entropia),

- III miejsce solo show dance Martyna Rigol (Entropia),

- IV miejsce solo show dance Dominika Wycisk (Entropia),

- V miejsce solo show dance Matylda Kojs (Wataha),

- VI miejsce solo show dance Wiktoria Sobota (Wataha),

- VII miejsce solo 2x baton Luiza Plachetka (La Bella juniorki),

- VIII miejsce solo baton Julia Mincer (La Bella seniorki),

- XI miejsce solo pompon Julia Chwastek (La Bella juniorki),

- XIV miejsce solo pompon Rozalia Kampa (La Bella juniorki),

- XV miejsce solo pompon Julianna Bąk (La Bella juniorki),

- XVII miejsce solo baton Vivienne Jaskóła (La Bella juniorki),

- XVIII miejsce solo pompon juniorki Paulina Kochan (Entropia).

Wyniki seniorek:

- I miejsce solo hip hop Karolina Pieszczeminko (Wataha),

- I miejsce solo show dance Kinga Tomeczek (Wataha),

- I miejsce mini formacja baton (La Bella seniorki),

- I miejsce mini formacja flaga (La Bella seniorki),

- I miejsce mini formacja hip hop Wataha,

- II miejsce duo/trio baton Weronika Gmyz i Karolina Gmyz (La Bella seniorki),

- III miejsce duo/trio pompon Julia Mincer, Karolina Gmyz, Oliwia Haręża (La Bella seniorki),

- IV miejsce solo flaga Wiktoria Kupny (La Bella seniorki),

- V miejsce solo 2x baton Kinga Tomeczek (La Bella seniorki),

- X miejsce solo baton Oliwia Haręża (La Bella seniorki),

- X miejsce solo pompon Karolina Gmyz (La Bella seniorki).

Zobacz zdjęcia - osiągnięcia kadetek

Zobacz zdjęcia - osiągnięcia juniorek

Zobacz zdjęcia - osiągnięcia seniorek