Dziś jest: wtorek, 11-08-2020
Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

10-lecie Leśnickich Mażoretek

10-lecie Leśnickich Mażoretek.jpeg

24 listopada w hali sportowej w Leśnicy odbyło się 10-lecie Leśnickich Mażoretek. Organizatorami imprezy byli Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Rodzice naszych mażoretek. Imprezę prowadziła Grażyna Kulpa.

Na scenie zaprezentowało się 100 mażoretek. Były to: Mini Słoneczka, Słoneczka, La Bella oraz Emerytowane Mażoretki. Dziewczęta wykonały ponad 40 układów tanecznych z pałeczkami, pomponami i flagami. 

Na dekoracji przywieszone były serduszka z imionami i nazwiskami wszystkich mażoretek. Na koniec koniec imprezy każda z nich mogła zabrać sobie do domu swoje serduszko na pamiątkę. Podczas uroczystości wręczono także specjalne podziękowania dla sponsorów oraz osób, które w szczególny sposób wspierają działalność mażoretek. Zaproszeni goście złożyli także życzenia i przekazali listy gratulacyjne i upominki na ręce Pani Dyrektor LOKiRu, Edyty Goli.

Odbył się także kiermasz ciast, kartek i ozdób świątecznych przygotowanych przez mamy leśnickich mażoretek. Chętni skorzystać mogli z kącika urody prowadzonego przez przedstawicielkę Mary Kay Izabelę Proksza. Przygotowano także wystawę składającą się z 800 zdjęć ilustrującą bogatą historię leśnickich mażoretek. Przygotowano również kącik fotograficzny. Na koniec imprezy odśpiewano gromkie "Sto lat". Był także tort z lodów. 

Leśnickie mażoretki serdecznie dziękują przede wszystkim swoim Rodzicom, którzy wspierają je w ich tanecznej pasji i we wszystkim pomagają. Szczególne podziękowania należą się także byłej Dyrektor LOKiRu Gizeli Szendzielorz, w której sercu mażoretki zawsze zajmowały szczególne miejsce oraz obecnej Dyrektor Edycie Goli. Dziękują władzom samorządowym i licznym sponsorom oraz osobom, które wpłaciły pieniądze na zrzutce.pl na tegoroczny wyjazd mażoretek na Mistrzostwa Europy na Węgrzech. Dziękują Prezesowi Stowarzyszenia Mażoretek Tamburmajorek i Cheerleaderk Polskich Stanisławowi Rewieńskiemu oraz Prezesowi Stowarzyszenia Mażoretek Polskich Rozwoju Kultury i Sportu Gerardowi Kasprzakowi za ogromny wkład w rozwój ruchu mażoretkowego w Polsce. Dziękują swoim instruktorom oraz wszystkim, którzy im kibicują. Bez wsparcia tych osób leśnickie tancerki nie odniosłyby tylu sukcesów. 

Zobacz zdjęcia - tuż przed imprezą

Zobacz zdjęcia - podziękowania i gratulacje

Zobacz zdjęcia - nasi niezawodni Rodzice

Zobacz zdjęcia - występy artystyczne

Zobacz zdjęcia - publiczność

Zobacz zdjęcia - wystawa zdjęć

Zobacz zdjęcia - zakończenie imprezy

Zobacz zdjęcia - listy gratulacyjne i prezenty

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom!

Sponsorzy-page-0.jpeg