Dziś jest: czwartek, 28-05-2020
Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Rodzinny Rajd Rowerowy

IMG_9090.jpeg W sobotę, 18 maja 2019 odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy. Organizatorem Rajdu był Leśnicki Ośrodek Kultury i Rekreacji przy współpracy Parku Krajobrazowego Góra św. Anny oraz Koła Turystyki Rowerowej PTTK „Kamienie Szlachetne” ze Strzelec Opolskich. Patronat nad imprezą objęli: Starosta Strzelecki Józef Swaczyna, Burmistrz Leśnicy Łukasz Jastrzembski oraz Burmistrz Ujazdu Hubert Ibrom.

Sponsorem głównym był Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz Logo.jpeg

Przy wspaniałej pogodzie uczestnicy rajdu pokonali swoje trasy i o godzinie 14.00 spotkali się w stodole biesiadnej w Leśnicy, gdzie po turystycznym posiłku odbył się krótki program artystyczny z udziałem leśnickich mażoretek. Był również konkurs wiedzy o Leśnicy. Dla dzieci przygotowano dmuchańce i malowanie twarzy. Na zakończenie każdy uczestnik Rodzinnego Rajdu Rowerowego 2019 otrzymał torbę – niespodziankę z różnymi gadżetami.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie tegorocznego rajdu: Beacie Wielgosik, Elżbiecie Witosza i Kamilowi Nowakowi z Parku Krajobrazowego Góra św. Anny, Bogusławowi Barłogowi z Koła Turystyki Rowerowej PTTK „Kamienie Szlachetne” ze Strzelec Opolskich, Piotrowi Kołodziejowi ze Starego Ujazdu, Marii Reinert z Raszowej, Teresie Kwoczała z Łąk Kozielskich oraz pracownikom Leśnickiego Ośrodka Kultury i Rekreacji.

Zdjęcia  Leśnica

Zdjęcia PTTK